Sharon den Adel

20. května 2012 v 14:53 | EOP |  Členové
Už Vám asi došlo jak moc na kapele Within Temptation ujíždím :D Poslouchám je už skoro 3 roky a ani náhodou mě neomrzeli a neomrzí. Jen mám na ně takovou smůlu, že když jsou v ČR, já v ČR nejsem :D Chci Vám tady tu kapelu kompletně představit a začnu zpěvačkou :)

Celé jméno: Sharon Janny den Adel, zkráceně tedy Sharon den Adel
Narozena: 12.7.1974 (38) v Holandsku
Od 13 let vystupovala s mnoha skupinami, včetně blues rockové skupiny Kashiro, než se roku 1996 připojila k WT. Ne jen, že je Sharon zakladatelka WT, ale dokonce se podílí i na skladbách kapely Avantasia. Celou kapelu čekalo ještě mnoho mnoho hudebních úspěchů a ocenění, nové desky a noví fanoušci.
Se svým dlouholetým přítelem Robertem má dceru jménem Eva Luna, která se narodila 7.12.2005
22. února 2009 Sharon oznámila, že je podruhé těhotná. Officiální web skupiny pak 1.června 2009 oznámil narození Robina Aidena Westerholta. Kvůli komplikacím při jejích minulých těhotenství bylo turné v roce 2011 odloženo z jara na pozdzim, aby nedošlo k ohrožení třetího očekávaného dítěte.
Oblíbená hudba:
Arid, Tori Amos, Heather Nova, Type O Negative, Paradise Lost, Björk, Alanis Morisette, Nirvana, Pearl Jam, A Perfect Circle, Ayreon, The Verve, Orphanage, Annie Lennox, Enigma, HIM, Bob Marley.
Další fotky v c.č.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAfurf KIRAfurf | E-mail | Web | 2. července 2018 v 17:17 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy>swollen feet after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama