Členové

Robert Westerholt

31. května 2012 v 17:24 | EOP
Další člen mé oblíbené kapely je jeden ze zakladatelů a zároveň taky manžel zpěvačky Robert :)

Celé jméno: Robert Jaap Westerholt
Narozen: 2.1.1975
Oblíbená hudba: Iron Maiden, Tori Amos, Paradise Lost, Rhapsody, Pendulum a další..
Po střední škole, kde studoval s současnými členy Jereonem van Veenem a Martijnem Spierenburgem, založil kapela The Circle, kterou později přejmenovali na Voyage a vydali CD. V roce 1996, kdy Voyage už neexistovala, založil Robert a Sharon den Adel kapelu Within Temptation a požádali Jereona, aby s nimi hrál.
Dnes je již Robert i trojnásobným otcem :)
Další fotky v c.č.

Sharon den Adel

20. května 2012 v 14:53 | EOP
Už Vám asi došlo jak moc na kapele Within Temptation ujíždím :D Poslouchám je už skoro 3 roky a ani náhodou mě neomrzeli a neomrzí. Jen mám na ně takovou smůlu, že když jsou v ČR, já v ČR nejsem :D Chci Vám tady tu kapelu kompletně představit a začnu zpěvačkou :)

Celé jméno: Sharon Janny den Adel, zkráceně tedy Sharon den Adel
Narozena: 12.7.1974 (38) v Holandsku
Od 13 let vystupovala s mnoha skupinami, včetně blues rockové skupiny Kashiro, než se roku 1996 připojila k WT. Ne jen, že je Sharon zakladatelka WT, ale dokonce se podílí i na skladbách kapely Avantasia. Celou kapelu čekalo ještě mnoho mnoho hudebních úspěchů a ocenění, nové desky a noví fanoušci.
Se svým dlouholetým přítelem Robertem má dceru jménem Eva Luna, která se narodila 7.12.2005
22. února 2009 Sharon oznámila, že je podruhé těhotná. Officiální web skupiny pak 1.června 2009 oznámil narození Robina Aidena Westerholta. Kvůli komplikacím při jejích minulých těhotenství bylo turné v roce 2011 odloženo z jara na pozdzim, aby nedošlo k ohrožení třetího očekávaného dítěte.
Oblíbená hudba:
Arid, Tori Amos, Heather Nova, Type O Negative, Paradise Lost, Björk, Alanis Morisette, Nirvana, Pearl Jam, A Perfect Circle, Ayreon, The Verve, Orphanage, Annie Lennox, Enigma, HIM, Bob Marley.
Další fotky v c.č.
 
 

Reklama